ads right         gif left

با عرض تبریک به مناسبت مبعث پیامبر ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی (ص) ، وبسایت اکسل تیپس افزونه تاریخ شمسی اکسل و همچنین فایل آموزشی حذف رمز عبور فایل های اکسل را با 50 درصد تخفیف ارایه می نماید .

پایان فروش ویژه محصولات - منتظر فروش ویژه های بعدی ما باشید .  

اولین برنامه ما برای سال پیش رو ایجاد فروشگاه محتوای آموزشی اکسل تیپس بود که به لطف خدا قبل از سال محقق شد و شما می توانید محتوای اموزشی مورد نیاز خودتون رو از فروشگاه اکسل تیپس تهیه کنید .
ما با ایجاد پلی بین تولید کننده محتوا و مصرف کننده قصد داریم ، کسانی که نیاز به کسب مهارتی دارند به راحتی بتونند محتوای آموزشی لازم برای افزایش مهارتشون دارند رو از منابع معتبر بدست بیارند و تولید کننده محتوا نیز با ارایه آموزش های مطلوب به کسب درآمد بپردازند .

ورود به فروشگاه محتوای آموزشی اکسل تیپس

تمامی محتوای دانلودی فروشگاه اکسل تیپس  تا 12 فروردین به مناسبت سال جدید و افتتاح فروشگاه با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد .

ادامه مطلب: افتتاح فروشگاه محتوای آموزشی اکسل تیپس

سال 1395 نیز گذشت و بهار سفره سبز خود را بر روی جهان هستی افکنده است . امسال نیز مانند سال گذشته آغاز نوروز با باران رحمت خداوندی همراه شده است . در آغاز سال از همراهی سبز شما دوستان عزیز سپاسگذاریم . و امیدواریم سال پیش در سایه الطاف خداوندی سال پیش رو سالی پر از خیر و برکت برای شما همراهان عزیز باشد.
می دانیم که سال 1395 آن گونه که شایسته لطف شما سروران عزیز باشد عملکرد مطلوبی نداشته ایم . از این بابت از شما دوستان عزیز پوزش می طلبیم .
در سال جدید امیدواریم تا با تلاش بیشتر گردش حال اکسل تیپس بهترین احوال باشد .

ادامه مطلب: در دایره گردش ایام

این روز ها شبکه های اجتماعی یکی از در دسترس ترین و پرکاربردترین منابع مطالعاتی قرار گرفته است . ما نیز با توجه به نیاز های آموزشی برآن شدیم تا کانال تلگرامی و اینستاگرامی اکسل تیپس را راه اندازی کنیم . شما می توانید با عضویت در کانل تلگرام و دنبال کردن ما در صفحه اینستاگرام از جدیدترین اخبار و آموزش های سایت بهره مند شوید .

ادامه مطلب: اکسل تیپس در شبکه های اجتماعی

ابتدا از اینکه در این مدت وبسایت بروز نمی شد صمیمانه عذر خواهی می کنیم . امید واریم در ادامه به صورت منظم با مجموعه ای متنوع از آموزش ها در خدمت شما باشیم . همچنین از اینکه هنوز با ما همراه هستید سپاسگذاریم .
مطالبی که در روند ارایه مطالب برای انتشار در وبسایت در اردیبهشت در نظر گرفته شده است اینها هستند .

ادامه مطلب: اردیبهشت در اکسل تیپس

آمد بهار و گل شد و نوروز هم گذشت ، وما خدای را شاکریم تا در آغاز سومین سال فعالیت وبسایت اکسل تیپس با شما عزیزان همراه هستیم . امیدواریم که سال جدید که با باران رحمت الهی همراه بود سالی سرشار از خیر و برکت برای تمام همراهان عزیز اکسل تیپس باشد . در ادامه گزارشی کوتاه از عملکرد سایت در سال 94 و برنامه هایمان در سال 95  حضورتان ارایه می گردد .

ادامه مطلب: اکسل تیپس در سال 95