ads right         gif left

اولین برنامه ما برای سال پیش رو ایجاد فروشگاه محتوای آموزشی اکسل تیپس بود که به لطف خدا قبل از سال محقق شد و شما می توانید محتوای اموزشی مورد نیاز خودتون رو از فروشگاه اکسل تیپس تهیه کنید .
ما با ایجاد پلی بین تولید کننده محتوا و مصرف کننده قصد داریم ، کسانی که نیاز به کسب مهارتی دارند به راحتی بتونند محتوای آموزشی لازم برای افزایش مهارتشون دارند رو از منابع معتبر بدست بیارند و تولید کننده محتوا نیز با ارایه آموزش های مطلوب به کسب درآمد بپردازند .

ورود به فروشگاه محتوای آموزشی اکسل تیپس

تمامی محتوای دانلودی فروشگاه اکسل تیپس  تا 12 فروردین به مناسبت سال جدید و افتتاح فروشگاه با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد .

ادامه مطلب: افتتاح فروشگاه محتوای آموزشی اکسل تیپس

سال 1395 نیز گذشت و بهار سفره سبز خود را بر روی جهان هستی افکنده است . امسال نیز مانند سال گذشته آغاز نوروز با باران رحمت خداوندی همراه شده است . در آغاز سال از همراهی سبز شما دوستان عزیز سپاسگذاریم . و امیدواریم سال پیش در سایه الطاف خداوندی سال پیش رو سالی پر از خیر و برکت برای شما همراهان عزیز باشد.
می دانیم که سال 1395 آن گونه که شایسته لطف شما سروران عزیز باشد عملکرد مطلوبی نداشته ایم . از این بابت از شما دوستان عزیز پوزش می طلبیم .
در سال جدید امیدواریم تا با تلاش بیشتر گردش حال اکسل تیپس بهترین احوال باشد .

ادامه مطلب: در دایره گردش ایام

این روز ها شبکه های اجتماعی یکی از در دسترس ترین و پرکاربردترین منابع مطالعاتی قرار گرفته است . ما نیز با توجه به نیاز های آموزشی برآن شدیم تا کانال تلگرامی و اینستاگرامی اکسل تیپس را راه اندازی کنیم . شما می توانید با عضویت در کانل تلگرام و دنبال کردن ما در صفحه اینستاگرام از جدیدترین اخبار و آموزش های سایت بهره مند شوید .

ادامه مطلب: اکسل تیپس در شبکه های اجتماعی

ابتدا از اینکه در این مدت وبسایت بروز نمی شد صمیمانه عذر خواهی می کنیم . امید واریم در ادامه به صورت منظم با مجموعه ای متنوع از آموزش ها در خدمت شما باشیم . همچنین از اینکه هنوز با ما همراه هستید سپاسگذاریم .
مطالبی که در روند ارایه مطالب برای انتشار در وبسایت در اردیبهشت در نظر گرفته شده است اینها هستند .

ادامه مطلب: اردیبهشت در اکسل تیپس

آمد بهار و گل شد و نوروز هم گذشت ، وما خدای را شاکریم تا در آغاز سومین سال فعالیت وبسایت اکسل تیپس با شما عزیزان همراه هستیم . امیدواریم که سال جدید که با باران رحمت الهی همراه بود سالی سرشار از خیر و برکت برای تمام همراهان عزیز اکسل تیپس باشد . در ادامه گزارشی کوتاه از عملکرد سایت در سال 94 و برنامه هایمان در سال 95  حضورتان ارایه می گردد .

ادامه مطلب: اکسل تیپس در سال 95

موسس GigaOm  ،اوم ملک ، میگوید:”بحث سرمایه گذاری استارتاپ ها فقط بحث ریاضی است.با دانستن این موضوع ، به زودی موسسان زیادی احساس گیجی و پریشانی کمتری را تجربه خواهند کرد.”

اکسل،بله.چون محصول شرکت مایکروسافت است ممکن است مسخره اش کنید.یا ممکن است ریشخند بزنید چون فقط حسابدارها از آن استفاده میکنند.ممکن هم است که اصلا متوجه نشوید که چطور به تاسیس یک کسب و کار نوپا مربوط می شود.

ولی ممکن است اشتباه کنید.اگر که عاشق اکسل نیستید ، همین الان بیخیال تاسیس کسب و کارتان شوید .

ادامه مطلب: اگر عاشق اکسل نیستید بیخیال تاسیس شرکت تان شوید .