اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

دسته: وبلاگ

جشنواره وب ایران رویدادی است که سالانه به منظور انتخاب وبسایت های برتر ایرانی در حوزه های مختلف برگزار می گردد . وبسایت اکسل تیپ برای اولین بار در اولین سال فعالیت خود در این جشنواره در بخش تولید محتوا گروه  کامپیوتر و فناوری اطلاعات  شرکت کرده است . یکی از بخش های این جشنواره انتخاب وبسایت های برتر توسط کاربران می باشد . لطفا با کلیک بر نشان جشنواره که در قسمت سمت چپ بالای سایت قرار دارد به وبسایت رای دهید . قطعا امتیاز شما به سایت باعث دلگرمی در ادامه راه خواهد بود .

علاوه بر این ما در بخش داوری هیئت ویژه داوری نیز حضور داریم و توسط داوران جشنواره نیز وبسایت مورد داوری قرار خواهد گرفت . یکی از ملاک های اصلی داوری محتوای مناسب برای مخاطب مرتبط است که ما سعی کرده ایم همواره محتوایی کاربردی و تازه در سایت انتشار دهیم .
در سال آینده نیز برنامه های بیشتری برای هرچه بهتر شدن سایت داریم که بزودی و به مرور آنها را  معرفی خواهیم کرد .
پس در آنده نیز با وبسایت خود همراه باشید .

باز هم از اینکه به اکسل تیپ در جشنواره وب ایران رای می دهید سپاسگذاریم .

نظرات   

 
شهرام  ش
0 #1 شهرام ش 1394-01-15 21:27
عالی است . سپاسگزارم
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی