اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

دسته: وبلاگ

یک سال پیش در اسفند ماه 1393 اولین مطلب سایت اکسل تیپس بر روی سایت قرار گرفت و از آن روز در خدمت شما دوستان هستیم . هدف ما این بود تا با ارایه محتوای کاربردی و بروز به کاربران خود کمک کنیم تا کاربر حرفه ای اکسل شوند . امروز با بیش از صد هزار بازدید و حدود 1500 عضو سایت و قرار گرفتن در ابتدای لیست موتور های جستجو فکر می کنیم اندکی به هدف خود نزدیک شده ایم . و این را پس از لطف خداوند مرهون محبت های شما همراهان عزیز هستیم .

از این اینکه در طول این یکسال با ما همراه بودید خوشحالیم . اگر چه بیشترین فعالیت ما در سال 1393 بود ولی انتشار فایل اکسل تقویم سال 1393 با حدود 7000 بازدید یکی از پر بازدید ترین مطالب ما در این یکسال می باشد . در اردیبهشت ماه 93 افزونه تاریخ شمسی برای اکسل را برای اعضای سایت منتشر کردیم . این افزونه که می توانیم ادعا کنیم کامل ترین افزونه تاریخ شمسی برای اکسل است تا کنون توسط بیش از 1300 نفر از اعضا دانلود شده است . البته فایل راهنمای تقویم که به صورت عمومی منتشر شد با بازدید بیش از 7800 نفری ، پر بیننده ترین مطلب منتشر شده در وبسایت می باشد . در سال 1393 به طور متوسط هر 3.5 روز سایت بروز شده است . ان شا الله در سال 1394 با امکانات جدید و بروز رسانی بیشتر در کنار شما خواهیم بود . بزودی این امکانات جدید در سایت معرفی خواهد شد . این امکانات عبارتند از :

1- آموزش مقدماتی اکسل از ابتدا برای کاربران تازه کار

2- مدرسه مجازی اکسل

3- باشگاه کاربران سایت

برای دانلود تقویم سال 1394 اکسل می توانید از لینک های زیر اقدام نمایید .

دانلود تقویم سال 1394 - فایل شماره یک

دانلود تقویم سال 1394 - فایل شماره دو(بزودی)

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی