اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

دسته: وبلاگ

در صورتی که در انجام کارهای خود با اکسل به مشکلی برخورده اید ، یا نیاز به یک برنامه کاربردی با اکسل دارید تا کارهای شما را به صورت خودکار انجام دهد یا می خواهید در فرایند یادگیری پیشرفته اکسل یک مشاور خوب در کنار شما باشد ، می توانید از خدمات مشاوره تیم متخصص وبسایت exceltips.ir بهره مند شوید .

تیم exceltips.ir متشکل از توسعه دهندگان حرفه ای اکسل با استفاده از راه های ارتباطی مانند ایمیل ، اسکایپ و یا تلفن با شما کار خواهند کرد . شما می توانید برای مشاوره اولیه و یا بررسی پروژه خود به صورت رایگان با ما در تماس باشید .

خدمات مشاوره و انجام پروژه های اکسل می تواند با نیاز و بودجه شما کاملا هماهنگ شود . پس از بررسی کامل پروژه هزینه قطعی آن به شما اعلام خواهد شد .

خدمات مشاوره اکسل

اگر در برنامه های اکسل خود نیاز به ابزار های خاصی دارید و یا به مشکلی برخورده اید می توانید از خدمات مشاوره اکسل تیپس استفاده کنید . ما با ارایه ابزار های قدرتمند اکسل به شما در قدرتمند تر کردن برنامه اکسل و صرفه جویی بیشتر در زمان انجام کارها با اکسل به شما کمک خواهیم کرد .

انجام پروژه های اکسل

در صورتی که پروژه ی اکسل دارید و می خواهید انجام صفر تا صد آن را برون سپاری کنید ، دوستان ما در وبسایت اکسل تیپس آماده همکاری با شما هستند .

مشاوره برای محققان

اگر برای کار تحقیقاتی خود نیاز به این دارید که متخصصان اکسل برای تحلیل داده های خود دارید و همچنین برای مستند کردن داده ها ارایه گزارش های زیبا و کاربردی ، می توانید از خدمات مشاوره اکسل بهره ببرید .

تولید برنامه های کاربردی تحت اکسل

اکسل با ابزار قدرتمند VBA این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که خیلی از کار ها را با برنامه نویسی بتوان انجام داد . شما براحتی می توانید خیلی از کتار های خود را در اکسل به صورت خودکار انجام دهید . در صورتی که نیاز دارید چنین برنامه ای نوشته شود می توانید از خدمات متخصصین ما استفاده کنید .

تماس با ما

برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش پروژه می توانید از طریق ایمیل irexceltips[at]Gmail.com

با ما در تماس باشید .

انجام مشاوره اولیه و همچنین بررسی پروژه مورد نظر شما به صورت رایگان انجام خواهد شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی