اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

دسته: وبلاگ

بیش از یک سال ونیم از انتشار اولین نسخه افزونه تاریخ شمسی اکسل می گذرد. تاکنون پشتیبانی ما هر دو نسخه مجانی و تجاری را شامل می شد و اگر مشکلاتی را دوستان اشاره می کردند، در هر دو نسخه تصحیح و نسخه تصحیح شده منتشر می شد. اکنون با توجه به استقبال فراوان کاربران از نسخه تجاری برآن شدیم تا تمرکز خود را بر این نسخه متمرکز کنیم.


کلیه کاربران نسخه تجاری و مجانی در صورت گزارش اشکال مربوط به افزونه می توانند یکی از محصولات تجاری سایت را از ما هدیه بگیرند.
آخرین اشکال که مربوط به تابع F_DATEDIF می باشد را آقای محمدحسن پیشداد گزارش نموده اند که ضمن تشکر از ایشان، به اطلاع کلیه کاربران نسخه تجاری می رساند جهت دانلود فایل اصلاح شده از لینک زیر اقدام نمایند.

دوستانی که قبل از این تاریخ خرید خود را انجام داده می توانند با ورود به سایت ، فایل اصلاح شده را از بخش پیگیری خرید ها دوباره دانلود کنند . در صورتی که دسترسی به بخش کاربری خود ندارید شناسه پرداخت و یا شماره تراکنش خود را به ایمیل irexceltips[at]gmai.com ایمیل کنید تا فایل اصلاح شده برای شما ارسال گردد .

دانلود فایل اصلاح شده از بخش پیگیری خرید ها

با توجه به پایان مهلت پشتیبانی از نسخه مجانی، متاسفانه امکان اصلاح فایل مذکور وجود ندارد.

خرید نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی


مشکل گزارش شده توسط آقای پیشداد را در زیر می توانید مشاهده کنید:


سلام خیلی جالب بود سپاس از لطفتون
به نظر من در قسمت  F_DATEDIF یه مشکلی داره که وقتی دو تاتاریخ روز و ماه یکی هست 1 سال اضافه نشون میده
مثال فایلی که من استفاده کردم

=F_DATEDIF(J95;I95;"YY")&"سال"&F_DATEDIF(J95;I95;"YM")&"ماه"&F_DATEDIF(J95;I95;"MD")&"روز"(

30سال11ماه31 روز            1362/03/09     1393/02/09
31سال12ماه31 روز            1362/03/10     1393/03/10

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی