اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

دسته: وبلاگ

آمد بهار و گل شد و نوروز هم گذشت ، وما خدای را شاکریم تا در آغاز سومین سال فعالیت وبسایت اکسل تیپس با شما عزیزان همراه هستیم . امیدواریم که سال جدید که با باران رحمت الهی همراه بود سالی سرشار از خیر و برکت برای تمام همراهان عزیز اکسل تیپس باشد . در ادامه گزارشی کوتاه از عملکرد سایت در سال 94 و برنامه هایمان در سال 95  حضورتان ارایه می گردد .


شروع خوب سال 1394 با ارایه دو تقویم با فرمت اکسل همراه بود که در مجموع بیش از یازده هزار بار دانلود شد . و تا آذر ماه سال 94 با بیش از 50 مطلب آموزشی  جدید در سایت همراه بود . ولی پس از آن با یک سری مشکلات مواجه شدیم که نتوانستیم آن گونه که شایسته همراهی شما عزیزان باشد عمل کنیم که بابت این تاخیر در ارایه مطالب عذر خواهی می کنیم .
ولی خوشبختانه تعدادکاربران سایت با 144 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 4120 کاربر رسید و بازید سایت با افزایش 3 برابری به حدود 380 هزار نفر در سال افزایش یافت .

برنامه های سال95

در سال 95 در حال ایجاد تغییراتی در سایت هستیم که در زیر لیست شده است و ما به مرور و با اضافه کردن هر بخش به اطلاع شما کاربران گرامی خواهیم رساند .
اضافه کردن صفحه اختصاصی هر کاربر
تغییر سیاست های امنیتی سایت
از لحاظ محتوایی نیز تا خرداد ماه مانند سال قبل به ارایه مطالب خواهیم پرداخت و از تیر ماه ارایه آموزش های جدید و همچنین بخش های متنوع دیگر مانند آموزش نرم افزار های دیگر آفیس و همچنین آموزش منشی گری و آموزش های مرتبط با سواد دیجیتال خواهیم پرداخت .
همچنین ارایه آموزش های ویدیویی نیز در سال 95 در برنامه کاری خود داریم .
نکته دیگر اینکه در سال جدید ما به اکسل تیپس به عنوان یک کسب و کاری نگاه می کنیم که با ایجاد محتوای مناسب و اورجینال با توجه به نیاز های مخاطبان به موفقیت دست یابد .

نظرات   

 
khani Farzane
0 #1 khani Farzane 1395-02-07 22:30
اطلاعات درباره ی جداول در برنامه ی اکسل داده شود
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی