امروزه بر خلاف دهه های گذشته هر فردی باید به نرم افزار اکسل به عنوان یک ابزار پر کاربرد و مهم تسلط کافی داشته باشد. در سال های گذشته و بخصوص دهه هشتاد شمسی اگر شخصی به اکسل تسلط داشت از آن به عنوان یک مزیت رقابتی در کسب موقعیت های شغلی مناسب استفاده می کرد اما اکنون اکسل فراگیر شده است. بنابراین باید آموزش اکسل را جدی بگیرید و به سرعت به آن تسلط پیدا کنید. آنچه که امروزه می تواند مزیت رقابتی شما باشد تسلط به ابزار های هوش تجاری و طراحی داشبورد در اکسل است.

ادامه مطلب...

مراقب ایمیل‌های ناخواسته باشید. به ویژه ایمیل‌های که ضمیمه آن‌ها فایل های مایکروسافتی هستند. مطمئن شوید که ایمیل‌ها را از منبع مطمئن دریافت کرده‌اید !!! . 


در خصوص معرفی باج افزار wannacrypt : این باج افزار تمامی فایلهای ذخیره شده در کامپیوتر را رمز کرده و سپس درخواست 300 دلار در قالب بیت‌کوین در قبال رمز گشایی آن و اجازه دسترسی صاحبان اطلاعات را می‌کند. سپس عنوان می‌کند که اگر تا 3 روز مبلغ پرداخت نگردد میزان درخواستی آنها دوبرابر خواهد شد و اگر مبلغ تا 7 روز پرداخت نگردد، داده‌های رمز شده حذف خواهند شد.

ادامه مطلب...

سال 1395 نیز گذشت و بهار سفره سبز خود را بر روی جهان هستی افکنده است . امسال نیز مانند سال گذشته آغاز نوروز با باران رحمت خداوندی همراه شده است . در آغاز سال از همراهی سبز شما دوستان عزیز سپاسگذاریم . و امیدواریم سال پیش در سایه الطاف خداوندی سال پیش رو سالی پر از خیر و برکت برای شما همراهان عزیز باشد.
می دانیم که سال 1395 آن گونه که شایسته لطف شما سروران عزیز باشد عملکرد مطلوبی نداشته ایم . از این بابت از شما دوستان عزیز پوزش می طلبیم .
در سال جدید امیدواریم تا با تلاش بیشتر گردش حال اکسل تیپس بهترین احوال باشد .

ادامه مطلب...

با عرض تبریک به مناسبت مبعث پیامبر ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی (ص) ، وبسایت اکسل تیپس افزونه تاریخ شمسی اکسل و همچنین فایل آموزشی حذف رمز عبور فایل های اکسل را با 50 درصد تخفیف ارایه می نماید .

پایان فروش ویژه محصولات - منتظر فروش ویژه های بعدی ما باشید .  

این روز ها شبکه های اجتماعی یکی از در دسترس ترین و پرکاربردترین منابع مطالعاتی قرار گرفته است . ما نیز با توجه به نیاز های آموزشی برآن شدیم تا کانال تلگرامی و اینستاگرامی اکسل تیپس را راه اندازی کنیم . شما می توانید با عضویت در کانل تلگرام و دنبال کردن ما در صفحه اینستاگرام از جدیدترین اخبار و آموزش های سایت بهره مند شوید .

ادامه مطلب...

اولین برنامه ما برای سال پیش رو ایجاد فروشگاه محتوای آموزشی اکسل تیپس بود که به لطف خدا قبل از سال محقق شد و شما می توانید محتوای اموزشی مورد نیاز خودتون رو از فروشگاه اکسل تیپس تهیه کنید .
ما با ایجاد پلی بین تولید کننده محتوا و مصرف کننده قصد داریم ، کسانی که نیاز به کسب مهارتی دارند به راحتی بتونند محتوای آموزشی لازم برای افزایش مهارتشون دارند رو از منابع معتبر بدست بیارند و تولید کننده محتوا نیز با ارایه آموزش های مطلوب به کسب درآمد بپردازند .

ورود به فروشگاه محتوای آموزشی اکسل تیپس

تمامی محتوای دانلودی فروشگاه اکسل تیپس  تا 12 فروردین به مناسبت سال جدید و افتتاح فروشگاه با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد .

ادامه مطلب...

ابتدا از اینکه در این مدت وبسایت بروز نمی شد صمیمانه عذر خواهی می کنیم . امید واریم در ادامه به صورت منظم با مجموعه ای متنوع از آموزش ها در خدمت شما باشیم . همچنین از اینکه هنوز با ما همراه هستید سپاسگذاریم .
مطالبی که در روند ارایه مطالب برای انتشار در وبسایت در اردیبهشت در نظر گرفته شده است اینها هستند .

ادامه مطلب...