اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .
اکسل تیپس با هدف ارایه آموزش های کاربردی و معرفی ترفند ها و راز های اکسل ایجاد شده است تا امکان استفاده هرچه بهتر از این نرم افزار مهم و کاربردی را برای همه کاربران فراهم آوریم . این پروژه در دی ماه 92 فعالیت خود را با یک تیم کوچک ولی با انگیزه جهت تولید محتوا و برنامه های کاربردی و آموزش تخصصی اکسل شروع کرده است .
ما در اکسل تیپس برآنیم تا :

  • دسترسی تمام کاربران اکسل را از سراسر ایران را به محتوای آموزشی اکسل را آسان کنیم .
  • ایجاد محتوای دست اول به زبان فارسی با تکیه بر کاربردی بودن مطالب
  • ایجاد برنامه های کاربردی با اکسل به منظور رفع نیاز کاربران ایرانی اکسل مانند افزونه تاریخ شمسی اکسل

و قطعا

  • ارایه مطالب آموزشی وبرنامه های کاربردی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن برای دسترسی همه کاربران

          هدف ما این است تا بتوانیم کسب و کاری سود ده با ایجاد ارزش افزوده ای از دانسته هایمان - با تاکید بر این مسیله که هزینه کمتر و    فروش بیشتر  -

هزینه های ما چیست و از کجا تامین خواهد شد ؟
یکی از اولین هزینه هایی که وبسایت ها دارند هزینه طراحی ، سرور و نگهداری و بروز رسانی وبسایت می باشد . علاوه بر این هزینه تولید محتوا و محصولات نیز یکی از مهم ترین بخش های هزینه ای ما در اکسل تیپس می باشد .
اگر چه خیلی از مطالب آموزشی و فایل های اکسل ارایه شده در سایت رایگان است ولی برای تامین هزینه های سایت ، برخی از مطالب و افزونه ها و فایل اکسل تولید شده توسط  تیم اکسل تیپس را با دریافت حداقل هزینه ممکن از کاربران تامین خواهد شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی