سال 1395 نیز گذشت و بهار سفره سبز خود را بر روی جهان هستی افکنده است . امسال نیز مانند سال گذشته آغاز نوروز با باران رحمت خداوندی همراه شده است . در آغاز سال از همراهی سبز شما دوستان عزیز سپاسگذاریم . و امیدواریم سال پیش در سایه الطاف خداوندی سال پیش رو سالی پر از خیر و برکت برای شما همراهان عزیز باشد.
می دانیم که سال 1395 آن گونه که شایسته لطف شما سروران عزیز باشد عملکرد مطلوبی نداشته ایم . از این بابت از شما دوستان عزیز پوزش می طلبیم .
در سال جدید امیدواریم تا با تلاش بیشتر گردش حال اکسل تیپس بهترین احوال باشد .


برنامه اکسل تیپس در سال 96
1-    سال 96 وبسایت با مطالب کاربردی و با بازه زمانی خیلی کمتر بروز رسانی خواهد شد . و سعی می کنیم با بررسی داده های کاربران مطالب را به گونه ای گزینش کنیم که بیشترین کاربرد برای همه ی دوستان داشته باشد .
2-    ان شا الله سال 96 ، قصد داریم تا 4 محصول کاربردی جدید به محصولات خود اضافه کنیم . امیدواریم آنها نیز مانند افزونه تاریخ شمسی اکسل مورد قبول شما قرار گیرد .
3-    ایجاد فروشگاه اینترنتی محصولات آموزشی که در آن محصولات آموزشی تولید کنندگان دیگر محصولات آموزشی چند رسانه ای و ... به شما کاربران عزیز ارایه دهیم . تمامی محصولات که دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد ، به صورت مستقیم از تولید کننده محتوا عرضه خواهد شد.
4-    بخش کاربران ویژه سایت
امید واریم این بخش نیز تا نیمه تابستان 96 راه اندازی نماییم . این بخش برای کاربرانی است که نیاز به محتوای تخصصی تر دارند و یا به یک پشتیبان حرفه ای برای رفع مشکلات خود دارند مناسب است . که در زمان راه اندازی بخش کاربران ویژه سایت توضیحات بیشتر را ارایه خواهیم کرد. لازم به ذکر است که خیلی از محتوای سایت اکسل تیپس برای همه قابل استفاده است و ان شا الله خواهد بود .
سپاس در آغاز و انجام خداوند راست .
با تشکر
دوستان شما در اکسل تیپس

123123

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی