مقاله ها

دسته: Uncategorised

ابتدا در صفحه خرید اطلاعات خود را وارد کنید . در فرم نام و نام خانوادگی و نام کاربری خود را وارد کنید . نام کاربری خود را دقیق وارد نمایید در صورتی که در سایت عضو نشده اید یا در سایت عضو شوید و یا به جای نام کاربری شماره تلفن همراه خود را وارد کنید . ایمیل و تلفن خود را نیز در خانه مربوطه وارد کنید . لینک دانلود علاوه بر نمایش در سایت به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد . در نهایت بر روی ادامه خرید کلیک کنید .

 

خرید افزونه شمسی اکسل

 

در صفحه بعد اطلاعات شما نمایش داده می شود . در صورت تایید بر روی دکمه تایید و پرداخت کلیک نمایید تا به صفحه بانک منتقل شوید .

 

راهنمای خرید

 

از درگاه پرداخت بانک ملت پرداخت وجه خرید فایل را پرداخت نمایید . ( راهنمای پرداخت اینترنتی )

 

خرید فایل اکسل

 

پس از پراخت موفق به سایت منتقل شده و لینک دانلود به شما نمایش داده می شود .

 

وبسایت آموزش اکسل

 

با کلیک بر روی لینک دانلود یک صفحه HTML دانلود خواهد شد که لینک دانلود افزونه تقویم شخصی و رمز عبور آن در اختیار شما قرار می گیرد . با کلیک بر روی لینک دانلود درون صفحه HTML  فایل ZIP را دریافت خواهید کرد . فایل را با رمز عبور  داده شده در فایل HTML اکسترکت نمایید و افزونه را مطابق راهنمای نصب موجود نصب کنید . 

guide15

 

پیگیری خرید

 

برای پیگیری خرید پس از ورود به حساب کاربری به لینک پیگیری خرید مراجعه کنید . ( در صفحه خرید فایل سمت راست قرار گرفته است . ) می توانید فایل را دوباره دانلود نمایید . و مشخصات خرید خود را مشاهده نمایید .

 


پیگیری خرید

پشتیبانی وبسایت

در صورتی که در فرآیند خرید با مشکلی مواجه شدید می توانید از صفحه تماس با ما سایت و یا راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید .

  • ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • سامانه پیام کوتاه : 30007546000399