اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

مقاله ها

دسته: وبلاگ

ابتدا از اینکه در این مدت وبسایت بروز نمی شد صمیمانه عذر خواهی می کنیم . امید واریم در ادامه به صورت منظم با مجموعه ای متنوع از آموزش ها در خدمت شما باشیم . همچنین از اینکه هنوز با ما همراه هستید سپاسگذاریم .
مطالبی که در روند ارایه مطالب برای انتشار در وبسایت در اردیبهشت در نظر گرفته شده است اینها هستند .

 

بخش تازه ای که در وبسایت اضافه شده است بخش زبان تخصصی با موضوع آموزش اکسل خواهد بود که اولین درس آن در اردیبهشت منتشر خواهد شد. هدف ما از این بخش آشنایی با متون و اصطلاحات و عباراتی است که در کتاب ها و آموزش های اکسل و همچنین Help اکسل می باشد . توضیحات بیشتر نیز در اولین مطلبی که ارایه می کنیم خواهیم داد . ( منتشر شد - اینجا را ببینید )
پس در اردیبهشت با ما همراه شوید .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی