نوار ابزار اکسل2013

با نزدیک شدن به بازیهای جام جهانی ، بازار خبر ها و اطلاعات مربوط به این رشته هیجان انگیز داغ شده است . با توجه به حضور تیم ملی فوتبال کشورمان ، حتما تاریخ برگزاری بازی ها و هم چنین زمان برگزاری بازی ها برای همه علاقمندان این رشته ورزشی مهم خواهد بود . به همین منظوروبسایت جامع آموزش اکسل اقدام به طراحی فرمی در اکسل نموده است . در این فرم شما می توانید تاریخ و ساعت تمامی بازی های جام جهانی به وقت ایران را در اختیار داشته باشید . همچنین با وارد کردن نتیجه هر بازی اطلاعات کامل جدول مسابقات به صورت خودکار بروز رسانی می شود .

در این فایل حتی می توانید اطلاعات مربوط به تیم های حاضر در مسابقات و همچنین ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات در اختیار شما قرار می دهد.

این فایل به صورت بدون رمز عبور قرار داده می شود تا دوستان بتوانند برای کارهای مشابه از آن ایده بگیرند. 

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید.

برای دیدن اسکرین شات از فایل اکسل به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب...

طی روندی که در این چند سال داشته ایم ، هر ساله با نزدیک شدن به سال جدید تقویم همان سال را با فرمت اکسل جهت دانلود و استفاده شما کاربران عزیز مهیا کرده ایم . تقویم سال 6 در فرمت اکسل با قابلیت پرینت گرفتن برای استفاده کاغذی در اختیار شما دوستان قرار می گیرد . در زیر اسکرین شات تقویم را می توانید مشاهده نمایید و با کلیک بر روی لینک زیر آن را دانلود نمایید.

با توجه به باز خورد های گرفته شده از کاربران ، که قصد داشتند تغییرات مد نظر خودشان را در ساختار تقویم ایجاد کنند ، امسال تقویم به صورت کاملا باز در اختیار شما قرار داده ایم .

ادامه مطلب...

تب داغ فوتبال، این بار در قاره سبز. این روزها میلیون ها نفر اخبار و نتایج بازی های جام ملت های اروپا را دنبال می کنند. شما می توانید برنامه این بازی ها به وقت ایران را در فایل اکسلی که توسط کارشناسان سایت اکسل تیپس آماده شده، در اختیار داشته باشید. لینک دانلود در ادامه مطلب قرار دارد .

ادامه مطلب...

در سال های گذشته در اواخر سال تقویم سال جدید را آماده و برای دانلود قرار می دادیم که متاسفانه به علت مشکلات در اسفند 94 ارایه تقویم تا امروز میسر نشد . امید واریم این تقویم قابل استفاده برای شما عزیزان باشد . مانند سال های گذشته تقویم در قالب فایل اکسل آماده شده است و قابلیت پرینت گرفتن برای استفاده کاغذی نیز دارد . در ادامه مطلب می توانید اسکرین شات تقویم را ببنید و با کلیک بر روی لینک درج شده آنرا دانلود کنید .

ادامه مطلب...

ویرایش 3 افزونه تاریخ شمسی اکسل – نسخه تجاری
کار با تاریخ شمسی در اکسل یکی از نیاز های ضروری کاربران این نرم افزار پرکاربد می باشد که وبسایت اکسل تیپس با ارایه افزونه تاریخ شمسی سعی در رفع این نیاز و راحت تر کردن کار با تاریخ در اکسل برای کاربران دارد . در آذر ماه نسخه اولیه افزونه تجاری تاریخ شمسی ارایه شد . اکنون ویرایش سوم این افزونه نیز منتشر شده است که از طریق لینک زیر می توانید افزونه مزبور را دریافت نمایید .

ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها