طی روندی که در این چند سال داشته ایم ، هر ساله با نزدیک شدن به سال جدید تقویم همان سال را با فرمت اکسل جهت دانلود و استفاده شما کاربران عزیز مهیا کرده ایم . تقویم سال 6 در فرمت اکسل با قابلیت پرینت گرفتن برای استفاده کاغذی در اختیار شما دوستان قرار می گیرد . در زیر اسکرین شات تقویم را می توانید مشاهده نمایید و با کلیک بر روی لینک زیر آن را دانلود نمایید.

با توجه به باز خورد های گرفته شده از کاربران ، که قصد داشتند تغییرات مد نظر خودشان را در ساختار تقویم ایجاد کنند ، امسال تقویم به صورت کاملا باز در اختیار شما قرار داده ایم .

ادامه مطلب...

تب داغ فوتبال، این بار در قاره سبز. این روزها میلیون ها نفر اخبار و نتایج بازی های جام ملت های اروپا را دنبال می کنند. شما می توانید برنامه این بازی ها به وقت ایران را در فایل اکسلی که توسط کارشناسان سایت اکسل تیپس آماده شده، در اختیار داشته باشید. لینک دانلود در ادامه مطلب قرار دارد .

ادامه مطلب...

در سال های گذشته در اواخر سال تقویم سال جدید را آماده و برای دانلود قرار می دادیم که متاسفانه به علت مشکلات در اسفند 94 ارایه تقویم تا امروز میسر نشد . امید واریم این تقویم قابل استفاده برای شما عزیزان باشد . مانند سال های گذشته تقویم در قالب فایل اکسل آماده شده است و قابلیت پرینت گرفتن برای استفاده کاغذی نیز دارد . در ادامه مطلب می توانید اسکرین شات تقویم را ببنید و با کلیک بر روی لینک درج شده آنرا دانلود کنید .

ادامه مطلب...

به مناسبت جشن بندگی و عید سعید فطر، وبسایت اکسل تیپس ضمن تشکر از کاربران عزیزی که با ما همراه بودند و همواره ما را  مشمول دعای خیر خود قرار می دهنند، هدیه ای آماده کرده ایم که در ادامه می توانید آنرا دریافت نمایید . همچنین 33 درصد تخفیف نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی اکسل تا پایان جمعه 2 مرداد ماه در نظر گرفته است .

ادامه مطلب...

ویرایش 3 افزونه تاریخ شمسی اکسل – نسخه تجاری
کار با تاریخ شمسی در اکسل یکی از نیاز های ضروری کاربران این نرم افزار پرکاربد می باشد که وبسایت اکسل تیپس با ارایه افزونه تاریخ شمسی سعی در رفع این نیاز و راحت تر کردن کار با تاریخ در اکسل برای کاربران دارد . در آذر ماه نسخه اولیه افزونه تجاری تاریخ شمسی ارایه شد . اکنون ویرایش سوم این افزونه نیز منتشر شده است که از طریق لینک زیر می توانید افزونه مزبور را دریافت نمایید .

ادامه مطلب...

زیر مجموعه ها