اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

پس از ارایه نسخه رایگان افزونه تقویم شمسی اکسل و استقبال کاربران از این افزونه ، نسخه تجاری با قابلیت هایی بیشتر ارایه شده است که می تواند کار با تاریخ را در اکسل برای شما آسان تر کند . قابلیت Date Picker که در نسخه تجاری گنجانده شده است به شما این امکان می دهد که براحتی با چند کلیک تاریخ های مورد نظر خود را در آن درج کنید . علاوه بر این دو تابع تبدیل عدد به حروف و همچنین تبدیل تاریخ قمری به شمسی و بالعکس از برتری های این افزونه نسبت به نسخه تجاری است .

این افزونه تاریخ شمسی اکسل با نسخه های 2010 و 2013 اکسل به طور کامل سازگار است .


برای دریافت افزونه بر روی لینک زیر کلیک کنید .


zip file download
نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی اکسل
این افزونه به قیمت دوازده هزار تومان و پشتیبانی و بروز رسانی یکساله به فروش می رسد .

برخی از قابلیت ها ( نکات ارایه شده زیر ، در Help  افزونه نیز وجود دارد . )
برای استفاده از Date Picker تاریخ شمسی، یک سلول را انتخاب کرده و راست کلیک کنید. در منوی باز شده گزینه Shamsi Date Picker را انتخاب کنید. تا پنجره Shamsi Date Picker مطابق شکل زیر باز شود. در این پنجره با دو بار کلیک بر روی هر روز، تاریخ آن روز در سلول جاری درج می شود. با نگه داشتن شيفت و دابل كليك بر روي يك روز شماره هفته درج مي شود. با نگه داشتن کنترل و دابل كليك بر روي يك روز نام روز هفته درج مي شود.

نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی اکسل

نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی اکسلبا کلیک بر روی دکمه "درج تقویم ماه جاری" تقویم ماه انتخاب شده در شیت جاری وارد می شود. در تقویم وارد شده در شیت، با تغییر نام ماه یا عدد سال، تقویم متناسب با آن تغییر می کند.

تاریخ در اکسل

برای دانلود نسخه رایگان اینجا کلیک کنید.

نظرات   

 
حبیب اله شکیبا
0 #2 حبیب اله شکیبا 1394-02-09 08:50
با سلام و تشکر از تهیه افزونه تاریخ شمسی
درخواست اضافه کردن اوقات اذان عصر و عشاء رو در تابع F_OWGHAT رو داشتم
با تشکر مجدد
نقل قول
 
 
arezuuu
+2 #1 arezuuu 1393-10-01 12:13
مرسیییی
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی