اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

حدود 8 ماه پیش بود که هیجان بازیهای جام جهانی همه را روبروی دوربین های تلویزونی میخ کوب کرده بود و همه به دنبال اطلاعات کامل این مسابقات بودند . در همین ایام بود که وبسایت آموزش اکسل فایلی از اکسل منتشر کرد که در آن برنامه کامل بازیهای جام جهانی 2014 برزیل به وقت ایران با نام ورزشگاه آورده بود . این بار هم با نزدیک شده به جام ملت های آسیا فایل برنامه بازیها در قالب اکسل ایجاد کردیم که با استفاده از لینک زیر می توانید آن را دانلود کنید . 

 

برنامه کامل بازیهای جام ملت های آسیا در اکسل

دانلود فایل اکسل جام ملت های آسیا
دانلود برنامه کامل جام ملت های آسیا در اکسل

تصاویری از فایل اکسل برنامه بازیهای جام ملت های آسیا

نتایج جام ملت های آسیا 2015

جام ملت های آسیا

نظرات   

 
حمید رضا
0 #2 حمید رضا 1393-10-26 13:23
سلام من سعی کردم مثل برنامه جام جهانی شما فرمول بنویسم فقط در زمانی که بازی صورت نگرفته و نتیجه ثبت نشده بازی را مساوی در نظر می گیره لطفاً راهنمایی کنید
نقل قول
 
 
من من
+3 #1 من من 1393-10-10 13:43
عالی بود - ممنون
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی