اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

ویرایش 3 افزونه تاریخ شمسی اکسل – نسخه تجاری
کار با تاریخ شمسی در اکسل یکی از نیاز های ضروری کاربران این نرم افزار پرکاربد می باشد که وبسایت اکسل تیپس با ارایه افزونه تاریخ شمسی سعی در رفع این نیاز و راحت تر کردن کار با تاریخ در اکسل برای کاربران دارد . در آذر ماه نسخه اولیه افزونه تجاری تاریخ شمسی ارایه شد . اکنون ویرایش سوم این افزونه نیز منتشر شده است که از طریق لینک زیر می توانید افزونه مزبور را دریافت نمایید .

برای دریافت افزونه بر روی لینک زیر کلیک کنید .

 

zip file download
نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی اکسل


تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید:
     افزایش سرعت انجام محاسبات (بیش از 4 برابر)
    حل مشکل  date picker
عیب یابی و برطرف کردن اشکال : 2 ساعت پس از گزارش اشکال توسط یکی از کاربران
انتشار نسخه رفع اشکال شده: 24  ساعت پس از گزارش اشکال

توجه : لطفا نسخه قبلی را مطابق راهنما حذف کرده و نسخه جدید را نصب نمایید .


توجه : کاربرانی که عضو سایت بوده اند و افزونه را خریداری کرده اند ، فایل مزبور به ایمیل آنها ارسال می گردد . اما برخی از دوستان ما تنها اطلاعات نام انها را داریم . این دوستان کافیست شماره تراکنش و شناسه پرداخت که به ایمیل آنها ارسال شده است را به ایمیل پشتیبانی سایت به آدرس irexceltips[at]Gmail.com ارسال کنند تا نسخه سوم افزونه برایشان ارسال گردد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی