اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

به مناسبت جشن بندگی و عید سعید فطر، وبسایت اکسل تیپس ضمن تشکر از کاربران عزیزی که با ما همراه بودند و همواره ما را  مشمول دعای خیر خود قرار می دهنند، هدیه ای آماده کرده ایم که در ادامه می توانید آنرا دریافت نمایید . همچنین 33 درصد تخفیف نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی اکسل تا پایان جمعه 2 مرداد ماه در نظر گرفته است .


تخفیف 33 درصدی نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی

به مناسبت عید سعید فطر تا روز جمعه 2 مرداد ماه نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی اکسل با 33 درصد تخفیف به قیمت 8000 ت(قیمت بدون تخفیف 12000) تومان ارایه خواهد شد .
برای خرید افزونه به لینک زیر مراجعه کنید .

نسخه تجاری افزونه تاریخ شمسی اکسل


فایل اکسل اوقات شرعی و جهت قبله هدیه عید سعید فطر

در این فایل شما می توانید اوقات شرعی شهر خود را و همچنین جهت قبله برحسب شهر خود و یا مختصات جغرافیایی منطقه خود را بیابید . برای استفاده از این افزونه لازم است که افزونه تاریخ شمسی را بر روی سیستم خود نصب نمایید . برای این کار می توانید از نسخه تجاری استفاده نمایید و یا نسخه رایگان افزونه را از لینک زیر دانلود نمایید . برای دانلود نسخه رایگان لازم است عضو سایت باشید . ثبت نام شما در کمتر از 3 دقیقه و از طریق منوی ثبت نام امکانپذیر است .
برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید .

دانلود فایل اکسل اوقات شرعی و جهت قبله هدیه عید سعید فطر

( فایل اکسل مربوطه در فایل ZIP قرار دارد . )

دانلود نسخه رایگان افزونه تاریخ شمسی اکسل  ( برای دانلود باید عضو سایت باشید . )

با عضویت در سایت هر هفته مطالب جدید و فایل های رایگان را در ایمیل خود را دریافت نمایید .

eid fitr

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی