اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

هر کاربر اکسل درباره دگمه AutoSum چیزهایی را می داند. این فرمان به اندازه ای محبوب است که در دو جا در ریبون قرار داده شده است. یک جا در Home➜Editing و در Formulas➜Function Library .
یک سلول را انتخاب کرده و دگمه AutoSum را بزنید اکسل داده های اطراف سلول فعال را آنالیز کرده و یک فرمول جمع را ایجاد می کند. اگر محدوده انتخاب شده توسط اکسل صحیح است دوباره دگمه AutoSum را کلیک کنید و یا دگمه اینتر را بزنید اگر نظرتان تغییر کرد دگمه Esc کیبورد را فشار دهید.

ثبت ادامه مطلب...

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی