اکسل یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی در جهان است . میلیون ها کاربر از این نرم افزار به صورت مقدماتی استفاده کرده اند و شاید درصد خیلی کمی از آنها توانسته اند قابلیت های خارق العاده و و جذاب این محصول را کشف کنند . قابلیت هایی که باعث شده در طیف وسیعی از رشته ها با کربرد های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . انعطاف این نرم افزار به قدری زیاد است که برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای یک خانه تا یک شرکت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد .  با عضویت در وبسایت ، راز های اکسل را رایگان به شما آموزش خواهیم داد و ابزار های مختلفی نظیر افزونه تاریخ شمسی در اکسل و قالب های مختلف برای استفاده حرفه از اکسل برای شما مهیا کرده ایم. برای دسترسی به برخی مطالب نیاز(مطالبی که به صورت ثبت و ادامه مطلب و همچنین دانلودها مشخص شده است . ) است که شما عضو سایت باشید . عضویت در سایت کاملا رایگان است.

سلام دوست عزیز با تشکر از سایت خوب شما اینجانب مهندس عمران هستم و برای محاسبات ساختمان سازی احتیاج به اکسل دارم تا 50درصد بلد هستم . راجع به موارد زیر کمک میخواستم :
1- کارکرد توابع و تعریف دقیق آنها
2- چگونه یک تصویر گرافیکی را بعنوان پس زمینه صفحات اکسل قرار بدهم بگونه ای که سلولهای زیر آن نیز کارکند و فرمول بپذیرد یعنی بعنوان پوسته ای زیبا کار کند تا ظاهر صفحات کارآمدتر و کاربر پسند شود
باتشکر

پاسخ

در مورد کارکرد توابع و تعریف دقیق آنها بزودی و به مرور در سایت مطالب خوبی قرار خواهد گرفت .
در مورد گزینه دوم مطلبی آماده شده است که برای دیدن مطلب اینجا کلیک کنید .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی